Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Nasutowie. Radiowóz przejechał 27-latka

Utworzony przez ja, 15 grudnia 2014 r. o 07:35 Powrót do artykułu
I jeszcze jedno nie wymyślajcie historii typu napewno nie leżał bo to wyjdzie w ekspertyzach. Dowody w postaci śladów na drodze, uszkodzeń pojazdu czy z sekcji zwłok. Nie wiemy też jaka była przyczyna że ten chłopak leżał to również wyjdzie po sekcji zwłok (nietrzeźwy, zasłab, zawał, ktoś wcześniej go potrącił). Czepiacie się policjanta ale on miał poprostu pecha że jechał tam o tej akurat porze. Podejrzewam że wystarczy aby jechał 10 minut później i zabezpieczał by ten wypadek bo chłopaka rozkjechał by ktoś inny. Ludzie opamiętajcie się to nie wina policjanta. Ciągle krzyczycie że za dużo radarów, że za dużo ograniczeń prędkości a teraz mówicie aby jeździć 40 na drodze gdzie można 90. Z tego co wiem tam był chodnik więc ciężko wtedy przewidzieć że ktoś może iść poboczem a co dopiero leżeć na drodze. Zastanówcie się co gadacie bo jak czytam to mi się niedobrze robi. Oczywiście jest to tragedia dla rodziny zmarłego ale policjant nie jest winny a pewnie on i jego rodzina również to przeżywa. Słabi jesteście gadając takie bzdury.
Gdzie ty człowieku żyjesz ??  nie wiesz że w tym kraju ekspertyzy,dochodzenie ,śledztwo zależy i  prowadzi się w zależności od tego kogo dotyczy ????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kurde od dzisiaj nie jeżdżę pod wiaduktami bo może ktoś zrzuci cegłe a ja tego nie przewidzę i "eksperci" z tąd powiedzą że to moja wina bo przecież mogłem to przewidzieć i dostosować prędkość albo jechać slalom he he he żałosne wypowiedzi ludzi nienawidzących policji. Tylko ciekawe czemu jej nie nawiedzą... pewnie za mandaty pod sklepem ;)
Nikt ich nie lubi bo jeżdżą po pijaku,łamią również przepisy,nie dostają punktów i nie ma na nich bata,nikt nie zabiera im praw jazdy,wystarczy być milicjantem lub posiadać leg. emeryta milicji w całej historii Polski nie było takiego przypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest tam 50. Wypadek miał miejsce na odcinku między nasutowem, a rudka, gdzie jest dozwolona prędkość 90. I przestańcie juz naskakiwac na kierowcę, bo to policjant. On też przechodzi traumę. Na nikogo umyślnie nie najechal. Najciemniejsza nocą? Ty chyba nie masz prawa jazdy.
tam są roboty drogowe nie ma ograniczenia do 90km tylko do 40km w obecnej chwili, jest deszczowa noc każdy kierowca wie żeby zachowac szczególną ostrożność w miejscu nie oświetlonym ale POLICJA WSZYSTKO MOŻE ZAWSZE TAK BYŁO i na pewno ta pała dalej będzie pracowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca był trzeźwy, badania przeprowadzono od razu. Nie miał możliwości zahamowania ani wyminięcia,
to to badanie alkomatek kolega policjant síedzacy obok przeprowadzil zalosny jestes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt ich nie lubi bo jeżdżą po pijaku,łamią również przepisy,nie dostają punktów i nie ma na nich bata,nikt nie zabiera im praw jazdy,wystarczy być milicjantem lub posiadać leg. emeryta milicji w całej historii Polski nie było takiego przypadku
panie proroku to niebyl pijak znalem go to muj kolega a moze ten zul kierowca radjowozu? co? co na to powiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam są roboty drogowe nie ma ograniczenia do 90km tylko do 40km w obecnej chwili, jest deszczowa noc każdy kierowca wie żeby zachowac szczególną ostrożność w miejscu nie oświetlonym ale POLICJA WSZYSTKO MOŻE ZAWSZE TAK BYŁO i na pewno ta pała dalej będzie pracowała
Jak to możliwe że najechali ? to się w pale nie mieści !!! mieli światła sprawne z przodu ? ślepi byli !!!!  tyle lat już jeżdżę,nie mogę tego zrozumieć za chója !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jeżdżę samochodem wiele lat i na nieoswietlonym terenie najechalam na potracona sarne i zobaczyłam ją dopiero kilka metrów przed samochodem. Nie było deszczu i mgły, więc rozumiem, że zobaczyli go pewnie w ostatniej chwili, dlatego odbili i wylądowali w rowie. Obok jest chodnik, więc nie wiem jak ten człowiek znalazł się na srodku drogi. Nikt się go przeciez tam nie spodziewał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na miejscu. Mężczyzna leżał na jezdni w czarnej kurtce, było ciemno jak oko wykol. Na początku nie widziałem go w ogole. Radiowóz widziałem jak zabierali na lawete. Rozj.bane tylko prawe kolo, więc po nim przejechali jednym kołem, a nie potracili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na miejscu. Mężczyzna leżał na jezdni w czarnej kurtce, było ciemno jak oko wykol. Na początku nie widziałem go w ogole. Radiowóz widziałem jak zabierali na lawete. Rozj.bane tylko prawe kolo, więc po nim przejechali jednym kołem, a nie potracili.
Nie w czarnej kurtce tylko w czarnym worku,jesteś ślepy jak te POŁY powinni wam białka pozabierać,natychmiast !!!!  jak tak można chlać !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roboty drogowe nie są w tym miejscu. Ciekawe czy każdy jeździ po zmroku 40 przy szkole w rudce kozlowieckiej, bo jeżdżę tam codziennie i wszyscy mają w dupke ograniczenia, ale Ci co się wypowiadają na pewno jeżdżą super przepisowo i w nocy jak jest do 20, to jadą 20. Mądrzy Ci, co tam nie byli i nie wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem zanim byl w worku, więc wiem jaka miał kurtke chamie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin112.pl/nasutow-zyje-rowerzysta-ktory-dostal-sie-kola-renaulta-zdjecia/ Prawie to samo miejsce, a tutaj juz nie ma nagonki, bo nie policjant byl kierowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem zanim byl w worku, więc wiem jaka miał kurtke chamie!
dajcie juz spokuj z tym glupim gadaniem jakie to ma znaczenie jaka mial kurtke on juz nie zyje nie powie jak bylo a drugi co kierowal ma go na sumieniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby nie leżał na jezdni, to nikomu by życia nie zmarnował. A jakby miał odblaski, to by go było widać. Wiec niee jest to bez znaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby nie leżał na jezdni, to nikomu by życia nie zmarnował. A jakby miał odblaski, to by go było widać. Wiec niee jest to bez znaczenia.
Kto ci powiedział że leżał ?? wierzysz w te bzdury ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby nie leżał na jezdni, to nikomu by życia nie zmarnował. A jakby miał odblaski, to by go było widać. Wiec niee jest to bez znaczenia.
tak pierdolisz ze zal cie sluchac a ten co kierowal jak by wolniej jechal by nie zabil tez by mu nie zmarnowal idjotko a moze zaslabl i potrzebowal tak pierdolice jak pojebi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam zdjecia z miejsca zdarzenia. To wiem, że leżał na jezdni. Skąd wiesz z jaką prędkością jechal kierowca. Biegły jeszcze niczego nie stwierdził. A że wstępnych ustaleń wiem, że nie jechał więcej niż 90/h. I nie ublizam ci, to też sobie odpuść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I widziałam zdjecia radiowozu i jego uszkodzenia. Jak się potrąca człowieka, to uszkodzony jest zderzak, szyba..a nie tylko koło. Więc wierzę w co widziałam, a nie w domysły, spekulacje i złośliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie słabnie się na środku jezdni. Może został wczesniej pobity, moze go wczesniej ktoś potrącił. Nie wiem. Nie znam wyników sekcji zwłok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie słabnie się na środku jezdni. Może został wczesniej pobity, moze go wczesniej ktoś potrącił. Nie wiem. Nie znam wyników sekcji zwłok.
No właśnie potrącił !! Poły go najpierw wyhaczyły z pobocza,dlatego musiał być wcześniej potrącony,następnie przejechały po nim,to tak na logikę, jednak nie zmienia to faktu że te same Poły nie dostosowały prędkości do warunków panujących w danym momencie na drodze,to się nazywa bezpieczna jazda która w tym wypadku była im obca,kto to widział żeby tak zapier dalać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...